Zastanawiasz się czym jest SLIPin?

Szukasz idelnej pościeli dla swojego dziecka łączącej estetykę i funkcjonalność ?

Wyjątkowe śpiworki do spania SLIPin – lepszy wymiar snu

Jako specjaliści w swojej branży wiemy doskonale, jak ważną rolę odgrywa sen w życiu najmłodszych. Mamy jednak świadomość, że dzieci nie są w stanie same zadbać o jego komfort – zadanie to spada więc na rodziców. Chcąc im pomóc w tym zakresie, przygotowaliśmy komfortową pościel dziecięcą, która swoim kształtem przypomina śpiworek do spania dla dziecka. Stanowi ona połączenie prześcieradła, kołdry oraz pikowanej narzuty na łóżko. Elementy te złączone są w jedną całość przy użyciu zamka błyskawicznego. Niemożliwe jest więc, aby pociecha przespała całą noc bez przykrycia. Tym sposobem spokojny sen zyskują zarówno dzieci, jak i rodzice.

Designerska i funkcjonalnapościel 3w1 – poznaj SLIPin!

Nasza certyfikowana pościel dla dzieci gwarantuje użytkownikom wiele więcej niż tylko komfortowy sen. Jej sporym atutem jest również funkcjonalność. Korzystanie z niej eliminuje bowiem wiele czynności, które związane są z użytkowaniem standardowej kołderki dla niemowląt czy narzutki na łóżko dziecięce. Produkty SLIPin nie wymagają np. prasowania bądź zakładania poszewek – zgodnie z zasadą ready to use. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości materiałom, które zastosowaliśmy do produkcji naszych dziecięcych śpiworków do spania.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej

Zobacz każdy detal i poznaj SLIPIN jeszcze lepiej

Narzuta na łóżko SLIPin – najlepsze rozwiązanie na nieporządek w dziecięcym pokoju

Proponowana przez nas pościel 100% handmade jest również ciekawym sposobem na ograniczenie sprzątania w sypialni. Dzięki jej zastosowaniu ścielenie łóżka zniknie z listy codziennych obowiązków – wystarczy jedynie zasunąć zamek błyskawiczny. Śpiworki do spania SLIPin stanowią więc idealny pomysł na zminimalizowanie bałaganu w pokoju dziecka. Te, które znajdziesz w naszej ofercie, występują w wielu rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Tym sposobem bez problemu znajdziesz komfortową pościel dziecięcą pasującą idealnie do Twojego wnętrza.

Wyróżnienie Nagroda Rodziców 2018 może być dla Ciebie dowodem jakości i niepowtarzalności naszego produktu.

Co nasi klienci sądzą o SLIPin?

Dowiedz się co najbardziej podoba im się w naszych produktach
Tak proste a tak doskonałe. Połączenie zalet kołdry i śpiworka. Dziecku jest ciepło i komfortowo, nic nie krępuje jego ruchów a przy tym łóżeczko zawsze wygląda perfekcyjnie. Wystarczy tylko zasunąć suwak i już! REWELACJA!
Małgorzata Jakubowska

Małgorzata Jakubowska

Jak dobrze jest spać spokojnie i nie myśleć o tym aby wstać w nocy i przykryć swoje dziecko, które po raz kolejny się rozkopało a kołdra leży na podłodze zamiast przykrywać jego ciałko. Polecam mamie, zatroskanej o komfortowy sen swojego dziecka.
Mama Kamila

Mama Kamila

Zamówiłam SLIPin dla syna i dochodzę do wniosku, że sama go potrzebuję. Łóżko wygląda cudownie o każdej porze dnia a przy tym dziecinnie łatwo wymienia się całą pościel. Oszczędność czasu i pieniędzy.
Kaśka Z.

Kaśka Z.

Wreszcie na łóżku mojego dziecka jest porządek! Już nie mówię: pościel łóżko tylko: zasuń SLIPin. Prostota i wygoda - to Lubię
Alicja Nowacka

Alicja Nowacka

Genialne rozwiązanie! Od kiedy SLIPin pojawił się w naszym domu moje dziecko ścieli łóżko w 10 sekund, a zmiana pościeli zajmuje niecałe 2 minuty.
Katarzyna Bartosiewicz

Katarzyna Bartosiewicz