Zastanawiasz się czym jest SLIPin?

Szukasz idelnej pościeli dla swojego dziecka łączącej estetykę i funkcjonalność ?

SLIPin to rewolucyjna pościel ready to use. Prześcieradło, kołdra, narzuta w jednym. Wystarczy założyć SLIPin na materac i gotowe! Wymiana pościeli wreszcie stała się łatwiejsza- nie musisz już wyjmować wypełnień i zakładać poszewek. SLIPin w całości wkładasz do pralki i jeśli nie jesteś perfekcjonistką nie musisz prasować

Pożegnaj bałagan na łóżku swojego dziecka. Dzięki SLIPin to dziecinnie proste! Nie musisz ścielić łóżka- po prostu zasuń je suwakiem! Zapomnij o nocnych pobudkach, aby sprawdzić czy Twoje dziecko nie zmarzło. W SLIPin prześpi komfortowo całą noc!

Co nasi klienci sądzą o SLIPin?

Dowiedz się co najbardziej podoba im się w naszych produktach
Tak proste a tak doskonałe. Połączenie zalet kołdry i śpiworka. Dziecku jest ciepło i komfortowo, nic nie krępuje jego ruchów a przy tym łóżeczko zawsze wygląda perfekcyjnie. Wystarczy tylko zasunąć suwak i już! REWELACJA!
Małgorzata Jakubowska

Małgorzata Jakubowska

Jak dobrze jest spać spokojnie i nie myśleć o tym aby wstać w nocy i przykryć swoje dziecko, które po raz kolejny się rozkopało a kołdra leży na podłodze zamiast przykrywać jego ciałko. Polecam mamie, zatroskanej o komfortowy sen swojego dziecka.
Mama Kamila

Mama Kamila

Zamówiłam SLIPin dla syna i dochodzę do wniosku, że sama go potrzebuję. Łóżko wygląda cudownie o każdej porze dnia a przy tym dziecinnie łatwo wymienia się całą pościel. Oszczędność czasu i pieniędzy.
Kaśka Z.

Kaśka Z.

Wreszcie na łóżku mojego dziecka jest porządek! Już nie mówię: pościel łóżko tylko: zasuń SLIPin. Prostota i wygoda - to Lubię
Alicja Nowacka

Alicja Nowacka

Genialne rozwiązanie! Od kiedy SLIPin pojawił się w naszym domu moje dziecko ścieli łóżko w 10 sekund, a zmiana pościeli zajmuje niecałe 2 minuty.
Katarzyna Bartosiewicz

Katarzyna Bartosiewicz