Zastanawiasz się czym jest SLIPin?

Szukasz idelnej pościeli dla swojego dziecka łączącej estetykę i funkcjonalność ?

SLIPin to rewolucyjna pościel ready to use. Prześcieradło, kołdra, narzuta w jednym. Wystarczy założyć SLIPin na materac i gotowe! Nasze produkty to alternatywa dla tradycyjnej kołdry. Pościel dziecięca czy śpiworek do spania? Nie musisz wybierać. Jest SLIPin!

Rozwiązanie dla osób, które cenią nowoczesny design, najwyższej jakości tkaniny oraz funkcjonalność.

Wymiana pościeli wreszcie stała się łatwiejsza- nie musisz już wyjmować wypełnień i zakładać poszewek. SLIPin w całości wkładasz do pralki i jeśli nie jesteś perfekcjonistką nie musisz prasować.

Pożegnaj bałagan na łóżku swojego dziecka. Dzięki SLIPin to dziecinnie proste! Nie musisz ścielić łóżka- po prostu zasuń je suwakiem! Zapomnij o nocnych pobudkach, aby sprawdzić czy Twoje dziecko nie zmarzło. W SLIPin prześpi komfortowo całą noc!

Wyróżnienie Nagroda Rodziców 2018 może być dla Ciebie dowodem jakości i niepowtarzalności naszego produktu.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej

Zobacz każdy detal i poznaj SLIPIN jeszcze lepiej

Co nasi klienci sądzą o SLIPin?

Dowiedz się co najbardziej podoba im się w naszych produktach
Tak proste a tak doskonałe. Połączenie zalet kołdry i śpiworka. Dziecku jest ciepło i komfortowo, nic nie krępuje jego ruchów a przy tym łóżeczko zawsze wygląda perfekcyjnie. Wystarczy tylko zasunąć suwak i już! REWELACJA!
Małgorzata Jakubowska

Małgorzata Jakubowska

Jak dobrze jest spać spokojnie i nie myśleć o tym aby wstać w nocy i przykryć swoje dziecko, które po raz kolejny się rozkopało a kołdra leży na podłodze zamiast przykrywać jego ciałko. Polecam mamie, zatroskanej o komfortowy sen swojego dziecka.
Mama Kamila

Mama Kamila

Zamówiłam SLIPin dla syna i dochodzę do wniosku, że sama go potrzebuję. Łóżko wygląda cudownie o każdej porze dnia a przy tym dziecinnie łatwo wymienia się całą pościel. Oszczędność czasu i pieniędzy.
Kaśka Z.

Kaśka Z.

Wreszcie na łóżku mojego dziecka jest porządek! Już nie mówię: pościel łóżko tylko: zasuń SLIPin. Prostota i wygoda - to Lubię
Alicja Nowacka

Alicja Nowacka

Genialne rozwiązanie! Od kiedy SLIPin pojawił się w naszym domu moje dziecko ścieli łóżko w 10 sekund, a zmiana pościeli zajmuje niecałe 2 minuty.
Katarzyna Bartosiewicz

Katarzyna Bartosiewicz